Кошик
31 відгук
АРЕНДА И ПРОДАЖА ОПАЛУБКИ

Опалубка перекриттів на телескопічних стійках

Опалубка перекриттів на телескопічних стійках
Що ж таке опалубка перекриттів на телескопічних стійках? Під системою телескопічних стійок, призначених для зведення монолітних перекриттів висотою від 1,5 до 4,9 м, мають на увазі обладнання, яке дозволяє виробляти опалубки

22.03.18

Що ж таке опалубка перекриттів на телескопічних стійках? Під системою телескопічних стійок, призначених для зведення монолітних перекриттів висотою від 1,5 до 4,9 м, мають на увазі обладнання, яке дозволяє виробляти опалубки перекриттів різних типів: скісних, прямих, підсилених залізобетонними капітелями та ригелями, яка, при цьому, має найбільш складну конфігурацію в опалубочном плані. При великих товщинах перекриттів (понад 300 мм) і при складному монолітному проекті, перекриття на телескопічних стійках доцільно застосувати разом з об'ємними стійками. До основних елементів системи перекриттів на телескопічних стійках належать: стійка опалубки, тринога, унівилка, балка фанеро-дерев'яна (балка ВДК) і ламінована фанера.

Стійка телескопічна. Телескопічна стійка призначена для підтримки палуби при бетонуванні перекриттів, а також використовується в якості тимчасових підпірок при фіксації горизонтально встановлених елементів при монтажі і демонтажі будівель і споруд. Стійка опалубки перекриттів складається з двох труб, яка має круглу або квадратну форму. Конструктив стійки дозволяє регулювати і фіксувати її по висоті. Для більш точного регулювання по вертикалі необхідно використовувати спеціальну гайку, на яку спирається сережка стійки, що знаходиться на різьбовому елементі зовнішньої труби. При грубому регулювання стійки по висоті необхідно просто висунути внутрішню трубу і зафіксувати через ці отвір сережку. Найбільшою перевагою телескопічних стійок є накатана різьблення. При наплив виходить поверхня з меншою шорсткістю і більш високою поверхневою міцністю, ніж при нарізуванні різьби. В результаті чого різьбове з'єднання з накатаною різьбленням витримує навантаження в 1,5 - 2 рази більшу, ніж з нарізаною різьбою. Виробляються три варіанти телескопічних стійок:

· Стійка телескопічна з відкритою різьбленням.

· Стійка телескопічна з відкритою різьбленням версією TOP (посилена).

Являє собою посилений варіант телескопічної стійки з відкритою різьбленням, витримує велике навантаження завдяки трубах більшого діаметра з більш товстої товщиною стінки.

· Стійка телескопічна із закритою різьбленням.

Тринога. Тринога призначена для забезпечення стійкості при монтажі опалубки, а також для фіксації телескопічної стійки на площині у вертикальному положенні. Точне вертикальне положення телескопічної стійки дозволяє знизити вплив горизонтальних динамічних навантажень. Радіус повороту опор триноги становить 500 мм, висота – 730 мм, маса 5,05 кг.

Унівилка. Унівилка призначена для опори і фіксації дерев'яних двотаврових балок. Вона являє собою опорну майданчик, виготовлену з трьохміліметрової стали, з одного боку якої приварені чотири обмежувача, а з іншого труба, призначена для фіксації у внутрішній трубі телескопічної стійки. Обмежувачі розташовані таким чином, щоб зафіксувати одну (монтаж паралельно більшій стороні опорної площадки) або дві (монтаж паралельно меншій стороні опорної площадки) дерев'яні двотаврові балки розміром перерізу 200×80.

Балка двотаврова дерев'яна для опалубки перекриттів

Балка двотаврова дерев'яна застосовується в якості несучого елемента опалубки стін і перекриттів. Вона являє собою конструкцію з двотаврових профілем перерізу, що складається з верхньої і нижньої полиць і стінки, які виготовлені з деревини. Форма перерізу обумовлена необхідністю високої стійкості до изгибающим навантажень, що знаходяться в площині паралельної стінки балки. Момент інерції перерізу такої форми відносно нейтральної осі (при рівних площах) значно більше, ніж у перерізу квадратної або прямокутної форми, що дозволяє балці набагато ефективніше протистояти изгибающим навантажень, ніж бруса. Стандартна довжина балок становить 3,00; 3,30; 3,60; 3,90 м. Під замовлення можливе виготовлення балок нестандартної довжини ( від 1,0 м до 6,0 м.) Компанія ALFATEH пропонує наступні типи фанеро-дерев'яних балок.

1. Балка двотаврова фанеро-дерев'яні з металевими торцями.

Верхня і нижня полиці балки зроблені з цільного ялинового бруса, а торці полиць захищені від можливих пошкоджень сталевою пластиною, що істотно збільшує її термін служби. На полицях балки не допускається зрощування. Балка вкрита вододисперсійною фарбою жовтого кольору. Вага балки становить 5,5 кг/м. п.

2. Балка двотаврова фанеро-дерев'яна з захищеними торцями з ПВП (поліетилен високої міцності) товщиною 5 мм

Полиці балки класу виготовляються з хвойного бруса не нижче 2 сорту, а стінка – із березової або хвойної фанери марки ФСФ, товщиною 24-30 мм. Зрощення по довжині бруса допускається тільки один раз на одній стороні і на відстані, рівній не більше 1/3 від довжини балки. Склеювання фанери в середині балки не допускається. Питома вага балки складає 5,0 кг/м. п.

3. Балка Standart

Полиці балки виготовляються з хвойного бруса не нижче 2 сорту, а стінка – із березової або хвойної фанери марки ФСФ, товщиною 24-30 мм. Зрощення по довжині бруса допускається тільки один раз на одній стороні і на відстані, рівній не більше 1/3 від довжини балки. Склеювання фанери в середині балки не допускається. Питома вага балки становить 5,5 кг/м. п.

Інші статті
 • 22.03.18 ОБ'ЄМНА ОПАЛУБКА ХСИ
  ОБ'ЄМНА ОПАЛУБКА ХСИ

  Конструкційно-експлуатаційні особливості опалубки Основою опалубної системи ХСИ є вузол клиновий, в якому відбувається фіксація вертикальних стійок і горизонтальних ригелів, утворюють функціональне ядро комплексу. Система стиків опалубки

  Повна версія статті
 • 22.03.18 ТЕХНОЛОГІЯ МЕТАЛЕВОЇ ОПАЛУБКИ
  ТЕХНОЛОГІЯ МЕТАЛЕВОЇ ОПАЛУБКИ

  Чим хороша металева опалубка Існує безліч різновидів опалубки, але загалом її можна розділити на дерев'яну і металеву. Дерев'яна опалубка використовувалася протягом багатьох століть, але сьогодні, у вигляді безлічі причин її

  Повна версія статті
+380681687576
Україна Київ ул. Жмеренская 22б
ООО "УКРМЕТАЛ"
Святослав
Мапа