Кошик
31 відгук
АРЕНДА И ПРОДАЖА ОПАЛУБКИ

ТЕХНОЛОГІЯ МЕТАЛЕВОЇ ОПАЛУБКИ

ТЕХНОЛОГІЯ МЕТАЛЕВОЇ ОПАЛУБКИ
Чим хороша металева опалубка Існує безліч різновидів опалубки, але загалом її можна розділити на дерев'яну і металеву. Дерев'яна опалубка використовувалася протягом багатьох століть, але сьогодні, у вигляді безлічі причин її

22.03.18

Чим хороша металева опалубка Існує безліч різновидів опалубки, але загалом її можна розділити на дерев'яну і металеву. Дерев'яна опалубка використовувалася протягом багатьох століть, але сьогодні, у вигляді безлічі причин її актуальність вельми сумнівна. Фундамент залитий в дерев'яну форму, визріває з порушенням вимог до вентилюванню та режиму вологості, а стало бути, має певні вади, він схильний до розтріскування, рассыпанию і т. д. Металева опалубка є оптимальним варіантом як для будівництва об'єктів технічного призначення і фундаменту малоповерхових будинків, так і для зведення монолітних багатоповерхівок. Метал на відміну від дерева не має такого високого коефіцієнта вбирання вологи, а це означає, бетон визріває протягом необхідного часу, і його структура більш якісна. Крім цього, гладкі металеві листи опалубки дозволяють заощадити на шліфуванні фасаду, коли мова йде про монолітному житловому будівництві. На додаток до сказаного можна відзначити можливість багаторазового використання металевих елементів, тоді як дерев'яну опалубку необхідно завжди збирати заново.

Особливості опалубки з металу

В якості переваг металевої опалубки перед дерев'яним аналогом можна назвати наступні моменти:

· відсутність волокнистості на контактній поверхні. Ця особливість дозволяє створювати ідеально рівні поверхні незалежно від їх розмірів;

· простота демонтажу. Досить нанесення тонкого шару спеціальних складів на аркуші опалубки перед заливкою бетону, щоб після його висихання розібрати формувальну конструкцію зміг навіть початківець будівельник;

· надійність. Всі стики опалубки з'єднуються за допомогою спеціальних замків, що володіють високою розривною міцністю. На відміну від дерев'яної конструкції, опалубка з металу здатна витримати колосальний тиск, який чиниться ллється рідким бетоном.

· економічність. Елементи знімної опалубки можуть прослужити довгі роки, при правильному догляді і дотриманні правил зберігання. Їм не страшна деформація і корозія, вони не горять і не приходять в непридатність при демонтажі.

 

Але має металева опалубка кілька негативних рис, зрозуміло, не настільки істотних у порівняння з перевагами. До мінусів опалубки з металу можна віднести тягар основних елементів. У зв'язку з вагою контактних панелей виникає необхідність в додаткових робочих руках або наймі спецтехніки. Існують опалубки з легких металів, наприклад, алюмінію, але їх застосування актуально тільки в приватному житловому будівництві.

Основні конструкційні типи

По типу конструкции можно разделить опалубку из металла на переставнуюкрупнощитовую и мелкощитовую. Каждый из вариантов применяется в определенных случаях, и выбор зависит от выбранных конструкционных решений:

·         переставная опалубка целесообразна для возведения конструкций нестандартной геометрии, малых архитектурных объектов и т.д.

·         крупные щиты применимы для реализации габаритных проектов без каких-либо геометрических изысков;

·         мелкие щиты применяются при возведении фундамента, крупных зданий со сложной геометрией и многочисленными элементами.

Монтаж опалубки

Высокая стоимость комплекта опалубки из металла требует определенного уровня знаний и грамотного подхода к её монтажу. Кроме того, важно обеспечить герметичность формы для того, чтобы не возникало необходимости демонтировать и заново собирать всю конструкцию, если бетон протек. По причине сложности монтажа и при отсутствии должной квалификации, лучше обратиться к специалистам, иначе могут возникнуть дополнительные материальные и временные затраты.                Последовательность выполнения работ по возведению опалубки можно назвать классической. Сначала устанавливаются точки опоры в углах будущей конструкции, здесь элементы опалубки уходят под землю и не демонтируются в дальнейшем (несъемная опалубка). Далее от точек опоры осуществляется поэтапное соединение всех элементов опалубки вверх и в стороны, по форме будущей постройке.                                                           Когда собран каркас, на внутренние его части монтируются листы, скрепляемые замками, разновидность которых выбирается индивидуально. Після монтажу та скріплення аркушів конструкція перевіряється на герметичність, далі у форму встановлюється армуючий пруток і починається процес заливки бетонної суміші. При необхідності конструкція може бути посилена розкосами, які виконують функцію підпор.

Інші статті
 • 22.03.18 ОБ'ЄМНА ОПАЛУБКА ХСИ
  ОБ'ЄМНА ОПАЛУБКА ХСИ

  Конструкційно-експлуатаційні особливості опалубки Основою опалубної системи ХСИ є вузол клиновий, в якому відбувається фіксація вертикальних стійок і горизонтальних ригелів, утворюють функціональне ядро комплексу. Система стиків опалубки

  Повна версія статті
 • 22.03.18 Дерев'яна опалубка для фундаменту
  Дерев'яна опалубка для фундаменту

  Для заливки монолітного фундаменту необхідна опалубка. Дерев'яна опалубка - найбільш простий у виготовленні і поширений в приватному будівництві варіант. У цій статті буде розглянута принципова конструкція дерев'яних опалубок, розрахунки за

  Повна версія статті
+380681687576
Україна Київ ул. Жмеренская 22б
ООО "УКРМЕТАЛ"
Святослав
Мапа